Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Powitanie młodocianych pracowników w firmie Gestamp

logo pracownicy GestampW sobotę 30 września 2017 roku uczniowie klasy I mpr (mechanik precyzyjny) otrzymali z rąk pana Grzegorza Paczki, dyrektora HR w firmie Gestamp, swoje pierwsze umowy o pracę. W uroczystości towarzyszyli im rodzice, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele. Spotkanie rozpoczął pan Grzegorz Paczka, który pogratulował uczniom wyboru szkoły i uzyskania dobrych wyników podczas niełatwej rekrutacji.

Po krótkiej prezentacji firmy, nastąpiło uroczyste wręczenie umów o pracę. Ośmiu pracowników młodocianych, którzy jednocześnie są uczniami branżowej szkoły I stopnia przez kolejne trzy lata będzie uczyć się zawodu mechanika precyzyjnego w Zespole Szkół Politechnicznych, Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej oraz firmie Gestamp. Po ukończeniu szkoły i zdaniu egzaminu zawodowego uczniowie mają duże szanse na kontynuowanie kariery zawodowej u swojego pracodawcy.

Zaproszeni goście zwiedzili fabrykę oraz zapoznali się z procesem produkcyjnym i działami, w których uczniowie będą zdobywać doświadczenie zawodowe. Po zakładzie oprowadzali absolwenci naszej szkoły pan Adrian Suchodolski i pan Łukasz Wachel. Uroczystość została zorganizowana przez pana Tomasza Pawłowskiego, opiekuna personalnego młodocianych pracowników w firmie Gestamp.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap