Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Powitanie młodocianych pracowników w firmie Gestamp

logo pracownicy GestampW sobotę 30 września 2017 roku uczniowie klasy I mpr (mechanik precyzyjny) otrzymali z rąk pana Grzegorza Paczki, dyrektora HR w firmie Gestamp, swoje pierwsze umowy o pracę. W uroczystości towarzyszyli im rodzice, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele. Spotkanie rozpoczął pan Grzegorz Paczka, który pogratulował uczniom wyboru szkoły i uzyskania dobrych wyników podczas niełatwej rekrutacji.

Po krótkiej prezentacji firmy, nastąpiło uroczyste wręczenie umów o pracę. Ośmiu pracowników młodocianych, którzy jednocześnie są uczniami branżowej szkoły I stopnia przez kolejne trzy lata będzie uczyć się zawodu mechanika precyzyjnego w Zespole Szkół Politechnicznych, Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej oraz firmie Gestamp. Po ukończeniu szkoły i zdaniu egzaminu zawodowego uczniowie mają duże szanse na kontynuowanie kariery zawodowej u swojego pracodawcy.

Zaproszeni goście zwiedzili fabrykę oraz zapoznali się z procesem produkcyjnym i działami, w których uczniowie będą zdobywać doświadczenie zawodowe. Po zakładzie oprowadzali absolwenci naszej szkoły pan Adrian Suchodolski i pan Łukasz Wachel. Uroczystość została zorganizowana przez pana Tomasza Pawłowskiego, opiekuna personalnego młodocianych pracowników w firmie Gestamp.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki zsp archiwalne

4metal