Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Apart - wycieczka na budowę

APART WYCIECZKA NA BUDOWEW dniu 27 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy II TB (technik budownictwa) wzięli udział w wycieczce na osiedle "Nowa Gorzelnia", realizowane przez firmę Apart Grupa Deweloperska. Była to kontynuacja wycieczki sprzed pół roku. Uczniowie oglądali postęp prac. Prace technologiczne typu: wykonywanie stropu Filigran, wznoszenie ścian piwnicznych, podpieranie stropu, wiązanie zbrojenia. Zwiedzali również budowane mieszkania.

 

 

 GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap