Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Apart - wycieczka na budowę

APART WYCIECZKA NA BUDOWEW dniu 27 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy II TB (technik budownictwa) wzięli udział w wycieczce na osiedle "Nowa Gorzelnia", realizowane przez firmę Apart Grupa Deweloperska. Była to kontynuacja wycieczki sprzed pół roku. Uczniowie oglądali postęp prac. Prace technologiczne typu: wykonywanie stropu Filigran, wznoszenie ścian piwnicznych, podpieranie stropu, wiązanie zbrojenia. Zwiedzali również budowane mieszkania.

 

 

 GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap