Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Nic co budowlane nie jest nam obce

Budowlanka mini

Udział w cotygodniowych zajęciach na pracowni budowlanej bierze klasa I TB i II TB (technik budownictwa). Uczniowie wykonują przeróżne prace związane z budownictwem, celem przygotowania do egzaminu zawodowego oraz – w przyszłości  – pracy w zawodzie. W niżej zamieszczonej galerii zdjęć, można zobaczyć jak młodzież wznosi ściany z cegły pełnej oraz z pustaków ceramicznych. Widać również proces wykonywania stropu Kleina – poziomej przegrody, oddzielającej kondygnacje budynku, która po wykończeniu stanowić będzie jednocześnie podłogę i sufit.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap