Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Nic co budowlane nie jest nam obce

Budowlanka mini

Udział w cotygodniowych zajęciach na pracowni budowlanej bierze klasa I TB i II TB (technik budownictwa). Uczniowie wykonują przeróżne prace związane z budownictwem, celem przygotowania do egzaminu zawodowego oraz – w przyszłości  – pracy w zawodzie. W niżej zamieszczonej galerii zdjęć, można zobaczyć jak młodzież wznosi ściany z cegły pełnej oraz z pustaków ceramicznych. Widać również proces wykonywania stropu Kleina – poziomej przegrody, oddzielającej kondygnacje budynku, która po wykończeniu stanowić będzie jednocześnie podłogę i sufit.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap