Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Nic co budowlane nie jest nam obce

Budowlanka mini

Udział w cotygodniowych zajęciach na pracowni budowlanej bierze klasa I TB i II TB (technik budownictwa). Uczniowie wykonują przeróżne prace związane z budownictwem, celem przygotowania do egzaminu zawodowego oraz – w przyszłości  – pracy w zawodzie. W niżej zamieszczonej galerii zdjęć, można zobaczyć jak młodzież wznosi ściany z cegły pełnej oraz z pustaków ceramicznych. Widać również proces wykonywania stropu Kleina – poziomej przegrody, oddzielającej kondygnacje budynku, która po wykończeniu stanowić będzie jednocześnie podłogę i sufit.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap