Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Na placu budowy

Plac budowyW dniu 29 września 2017 roku klasa II TB (technik budownictwa) wzięła udział w wycieczce  na plac budowy osiedla "Nowa Gorzelnia". Inwestycja jest realizowana przez firmę Apart Grupa Deweloperska i znajduje się w pobliżu ul. Opieszyn we Wrześni. Głównym celem wycieczki było zapoznanie się w praktyce z organizacją placu budowy oraz możliwość przyjrzenia się pracom i materiałom budowlanym, o których na co dzień uczą się w szkole.

Kierownik budowy mgr inż. Mariusz Smektała szczegółowo udzielał odpowiedzi na pytania młodzieży, dotyczące technologii wykonywanych robót. Opowiedział również o wykorzystywanych materiałach, końcowym wyglądzie osiedla, obecnym postępie prac i planowanych terminach zakończenia kolejnych robót. Młodzież miała także szansę zapoznać się z projektami wykonawczymi oraz planem zagospodarowania budowy.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap