Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Potrafią usunąć azbest...

azbestW dniu 15 września klasa IV TB (technik budownictwa) wzięła udział w szkoleniu przeprowadzonym przez przedstawicieli Głównego Instytutu Górnictwa z Katowic. Tematem spotkania było bezpieczne użytkowanie wyrobów zawierających azbest. Wykładowca dr inż. Jacek Grabowski przedstawił negatywny wpływ wydzielania się pyłu azbestu na nasz organizm oraz na środowisko. Młodzież poznała różne typy tego wyrobu oraz poszczególne ich właściwości.

Prócz tego uczniowie wykonywali samodzielnie zadanie polegające na określeniu stopnia oceny pilności usunięcia azbestu z budynku na podstawie przedstawionych zdjęć. Na koniec, aby otrzymać certyfikat uprawniający do usuwania azbestu rozwiązywali test. Czekamy na wyniki.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap