Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Potrafią usunąć azbest...

azbestW dniu 15 września klasa IV TB (technik budownictwa) wzięła udział w szkoleniu przeprowadzonym przez przedstawicieli Głównego Instytutu Górnictwa z Katowic. Tematem spotkania było bezpieczne użytkowanie wyrobów zawierających azbest. Wykładowca dr inż. Jacek Grabowski przedstawił negatywny wpływ wydzielania się pyłu azbestu na nasz organizm oraz na środowisko. Młodzież poznała różne typy tego wyrobu oraz poszczególne ich właściwości.

Prócz tego uczniowie wykonywali samodzielnie zadanie polegające na określeniu stopnia oceny pilności usunięcia azbestu z budynku na podstawie przedstawionych zdjęć. Na koniec, aby otrzymać certyfikat uprawniający do usuwania azbestu rozwiązywali test. Czekamy na wyniki.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap