Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

II miejsce w etapie okręgowym OITiW - Blok A

logo OITIW BlokA 2018Dwaj uczniowie naszej szkoły: Bartosz Adamczyk i Krzysztof Brzeziński z klasy II TI (technik informatyk) wzięli udział w Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości - Blok A, która odbyła się w dniu 15 maja 2018 roku w Poznaniu. Uczestników podejmowało Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej.

Uczniowie wykonali pracę pt. "Nowe zastosowanie monitorów CRT". W kategorii P (pomoc dydaktyczna) zajęli II miejsce, awansując do etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się w Warszawie. Wtedy też odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród jego laureatom.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap