Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

II miejsce w etapie okręgowym OITiW - Blok A

logo OITIW BlokA 2018Dwaj uczniowie naszej szkoły: Bartosz Adamczyk i Krzysztof Brzeziński z klasy II TI (technik informatyk) wzięli udział w Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości - Blok A, która odbyła się w dniu 15 maja 2018 roku w Poznaniu. Uczestników podejmowało Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej.

Uczniowie wykonali pracę pt. "Nowe zastosowanie monitorów CRT". W kategorii P (pomoc dydaktyczna) zajęli II miejsce, awansując do etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się w Warszawie. Wtedy też odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród jego laureatom.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap