Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Międzynarodowe targi: Instalacje, Securex, GreenPower, ExpoPower, Sawo

targiW czwartek 26 kwietnia 2018 roku uczniowie klas I, II i III TE (technik elektronik) przebywali w Poznaniu na międzynarodowych targach: Instalacje, Securex, GreenPower, ExpoPower, Sawo. Na targach wystawiały się światowe i polskie firmy z branży instalacji budowlanych, elektrycznych, elektronicznych, systemów zabezpieczeń i alarmowych, energii odnawialnej, bhp i ppoż.

Można było zapoznać się z najnowszymi technologiami i urządzeniami z tych branż, wziąć udział w wielu konkursach i pokazach. Wystawcy chętnie dzielili się informacjami o swoich produktach i nowinkach technicznych, przedstawiali najnowsze trendy techniczne i technologiczne. Dzięki temu można było zweryfikować i uzupełnić swoją wiedzę oraz poznać firmy, który w przyszłości będą dla obecnych uczniów, a już niebawem absolwentów naszej szkoły pracodawcami, usługodawcami lub kooperantami. Wszyscy wróciliśmy zmęczeni ale pełni wrażeń. Dzięki Grupie SBS – największej sieci hurtowni z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej, uczniowie mogli zwiedzać targi za darmo, a także skorzystać z darmowych posiłków i napojów.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap