Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Międzynarodowe targi: Instalacje, Securex, GreenPower, ExpoPower, Sawo

targiW czwartek 26 kwietnia 2018 roku uczniowie klas I, II i III TE (technik elektronik) przebywali w Poznaniu na międzynarodowych targach: Instalacje, Securex, GreenPower, ExpoPower, Sawo. Na targach wystawiały się światowe i polskie firmy z branży instalacji budowlanych, elektrycznych, elektronicznych, systemów zabezpieczeń i alarmowych, energii odnawialnej, bhp i ppoż.

Można było zapoznać się z najnowszymi technologiami i urządzeniami z tych branż, wziąć udział w wielu konkursach i pokazach. Wystawcy chętnie dzielili się informacjami o swoich produktach i nowinkach technicznych, przedstawiali najnowsze trendy techniczne i technologiczne. Dzięki temu można było zweryfikować i uzupełnić swoją wiedzę oraz poznać firmy, który w przyszłości będą dla obecnych uczniów, a już niebawem absolwentów naszej szkoły pracodawcami, usługodawcami lub kooperantami. Wszyscy wróciliśmy zmęczeni ale pełni wrażeń. Dzięki Grupie SBS – największej sieci hurtowni z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej, uczniowie mogli zwiedzać targi za darmo, a także skorzystać z darmowych posiłków i napojów.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap