Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Pomogliśmy Matyldzie

pomoc dla matyldyDzięki Waszej hojności – uczniów i nauczycieli ZSP klasa I TE (technik elektronik) w dniach 29 i 30 listopada 2017 roku zebrała w szkole 1175,37 zł. Pieniądze te wpłaciła Ewelina Roszyk z klasy I TE na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba" z przeznaczeniem na pomoc dla Matyldy Klimowicz, kuzynki naszej uczennicy (patrz zdjęcie). Pieniądze komisyjnie przeliczyli: Marek Chęciński – wychowawca klasy, Ewelina Roszyk, Hubert Radziejewski, Aleksander Staszak i Kamil Szady – uczniowie klasy I TE. 

Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy i zachęcamy do dalszego wspierania Fundacji "Kawałek Nieba" poprzez wysyłanie sms pod nr 75165 o treści "POMOC 8263". "Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz kto daje" (Jan Paweł II).

wplata dla matyldy

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap