Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Pomogliśmy Matyldzie

pomoc dla matyldyDzięki Waszej hojności – uczniów i nauczycieli ZSP klasa I TE (technik elektronik) w dniach 29 i 30 listopada 2017 roku zebrała w szkole 1175,37 zł. Pieniądze te wpłaciła Ewelina Roszyk z klasy I TE na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba" z przeznaczeniem na pomoc dla Matyldy Klimowicz, kuzynki naszej uczennicy (patrz zdjęcie). Pieniądze komisyjnie przeliczyli: Marek Chęciński – wychowawca klasy, Ewelina Roszyk, Hubert Radziejewski, Aleksander Staszak i Kamil Szady – uczniowie klasy I TE. 

Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy i zachęcamy do dalszego wspierania Fundacji "Kawałek Nieba" poprzez wysyłanie sms pod nr 75165 o treści "POMOC 8263". "Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz kto daje" (Jan Paweł II).

wplata dla matyldy

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap