Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Pomogliśmy Matyldzie

pomoc dla matyldyDzięki Waszej hojności – uczniów i nauczycieli ZSP klasa I TE (technik elektronik) w dniach 29 i 30 listopada 2017 roku zebrała w szkole 1175,37 zł. Pieniądze te wpłaciła Ewelina Roszyk z klasy I TE na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba" z przeznaczeniem na pomoc dla Matyldy Klimowicz, kuzynki naszej uczennicy (patrz zdjęcie). Pieniądze komisyjnie przeliczyli: Marek Chęciński – wychowawca klasy, Ewelina Roszyk, Hubert Radziejewski, Aleksander Staszak i Kamil Szady – uczniowie klasy I TE. 

Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy i zachęcamy do dalszego wspierania Fundacji "Kawałek Nieba" poprzez wysyłanie sms pod nr 75165 o treści "POMOC 8263". "Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz kto daje" (Jan Paweł II).

wplata dla matyldy

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap