Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Pomoc dla Matyldy

pomoc dla matyldyW dniach 29 i 30 listopada 2017 roku (środa i czwartek) klasa I TE (technik elektronik) przeprowadzi w szkole zbiórkę pieniędzy dla Matyldy, która jest kuzynką jednej z naszych uczennic. Bardzo prosimy o każdy, nawet najmniejszy datek. Uratujmy nóżkę Matyldy.

„Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz kto daje”
Jan Paweł II

 

 

pomoc dla matyldy

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap