Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

VI Olimpiada Wiedzy o Mediach

olimpiada wiedzy o mediach

"Media w edukacji – jak pomagają, jak szkodzą?" oraz "Moje pokolenie w mediach społecznościowych" – to dwa tematy prac, które przygotowali uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych z klasy II TI (technik informatyk), biorący udział w tegorocznej VI Olimpiadzie Wiedzy o Mediach. Tematy zostały zaprezentowane w formie prac pisemnych. Organizatorem olimpiady jest Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego, a współorganizatorem m.in. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Kwalifikację do etapu okręgowego otrzymali Jakub Kamiński i Stanisław Ćwierkiewicz. Dalsze zmagania odbędą się już 13 grudnia 2019 roku, jednocześnie w 16 uczelniach na terenie całego kraju – w województwie wielkopolskim będzie to Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. II etap polegać będą na rozwiązaniu testu przygotowanego przez Komitet Główny Olimpiady z zakresu wiedzy o mediach, edukacji medialnej, świadomego odbioru i współuczestnictwa w komunikacji społecznej oraz samodzielnego dokonywania analiz i ocen dotyczących przekazów medialnych.

Jakubowi i Stanisławowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opiekunem uczniów jest pan Rafał M. Socha.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap