Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Olimpiady o mediach

olimpiady medialne pixabay cc0Zapraszamy uczniów wszystkich specjalności do udziału w interdyscyplinarnych olimpiadach z zakresu mediów i przetwarzaniu informacji. W tym roku będzie można wystartować w dwóch konkursach. Będzie to Olimpiada Wiedzy o Mediach, organizowana przez Uniwersytet Warszawski oraz Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej, której patronuje Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny. Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych odbędzie się w poniedziałek 28 października 2019 roku o godz. 10:15 w sali 206.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap