Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Olimpiady o mediach

olimpiady medialne pixabay cc0Zapraszamy uczniów wszystkich specjalności do udziału w interdyscyplinarnych olimpiadach z zakresu mediów i przetwarzaniu informacji. W tym roku będzie można wystartować w dwóch konkursach. Będzie to Olimpiada Wiedzy o Mediach, organizowana przez Uniwersytet Warszawski oraz Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej, której patronuje Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny. Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych odbędzie się w poniedziałek 28 października 2019 roku o godz. 10:15 w sali 206.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap