Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs Programistyczny Baltie 2018

konkursbaltieFinał Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2018 odbył się 9 czerwca 2018 roku w Zabierzowie. Konkurs rozgrywany był w kilku etapach: szkolnym, powiatowym, wojewódzkim i międzynarodowym, a do ścisłego finału zakwalifikowało się trzech uczniów naszej szkoły. W finale uczniowie mieli do rozwiązania 10 zadań programistycznych w ciągu 150 minut. Miejsca w pierwszej trójce zajęli zawodnicy z Czech i Słowacji. Najlepiej z naszych uczniów z zadaniami finałowymi poradził sobie Jędrzej Mikołajczyk (kl. I TI), który zajął 5 miejsce. 6 miejsce zajął Jakub Karbowiak (kl. I TI), a 9 miejsce Maksymilian Biadasz (kl. I TEK). Serdecznie gratulujemy!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap