Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Mamy finalistę konkursu IT

konkursit25 kwietnia 2018 roku odbyły się eliminacje do ogólnopolskiego konkursu IT o tematyce cyberbezpieczeństwa i programowania. Organizatorem konkursu jest Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych w Warszawie. Uczniowie zmierzyli się z 45 pytaniami z zakresu programowania. Czas na rozwiązanie testu wynosił 60 minut, a dodatkowym utrudnieniem było pogrupowanie pytań według podanego klucza z punktami, które można było uzyskać lub stracić za poszczególne zadania.

W etapie szkolnym udział wzięło 15 uczniów z klas I i II TI (technik informatyk). Do ścisłego finału, który odbędzie się 23 maja w Warszawie, dostał się Bartosz Adamczyk - uczeń klasy II TI. Serdecznie gratulujemy!

GALERIA

Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap