Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Mamy finalistę konkursu IT

konkursit25 kwietnia 2018 roku odbyły się eliminacje do ogólnopolskiego konkursu IT o tematyce cyberbezpieczeństwa i programowania. Organizatorem konkursu jest Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych w Warszawie. Uczniowie zmierzyli się z 45 pytaniami z zakresu programowania. Czas na rozwiązanie testu wynosił 60 minut, a dodatkowym utrudnieniem było pogrupowanie pytań według podanego klucza z punktami, które można było uzyskać lub stracić za poszczególne zadania.

W etapie szkolnym udział wzięło 15 uczniów z klas I i II TI (technik informatyk). Do ścisłego finału, który odbędzie się 23 maja w Warszawie, dostał się Bartosz Adamczyk - uczeń klasy II TI. Serdecznie gratulujemy!

GALERIA

Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap