Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

XI Rejonowy Konkurs Informatyczny w Jarocinie

plakat 2018 mW Liceum Ogólnokształcącym w Jarocinie dnia 22 marca 2018 roku odbył się finał XI Rejonowego Konkursu Informatycznego dla szkół ponadgimnazjalnych. Uczestniczyli w nim uczniowie z Gostynia, Jarocina, Krotoszyna, Środy Wielkopolskiej i Wrześni. Naszą szkołę reprezentował Stanisław Roszkowiak oraz Bartosz Adamczyk z klasy II TI (technik informatyk). Zmagania konkursowe składały się z dwóch części.

Pierwsza część, to zadania teoretyczne rozwiązywane na arkuszu papierowym, obejmujące test z wiedzy informatycznej i zadanie z układania algorytmu. Po tej części zostało wyłonionych 11 najlepszych uczniów do etapu drugiego, polegającego na rozwiązywaniu trzech zadań przy komputerze (z arkusza kalkulacyjnego, bazy danych i ułożenia programu). W ścisłym finale znalazł się Bartosz Adamczyk, który ostatecznie zajął 5 miejsce.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap