Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Programujemy z Meet IT

meetit2 lutego 2018 roku w sali 315 odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące nowego projektu mającego na celu szerzenie nauki programowania i algorytmiki. Projekt Meet IT pozwala uczniom uczyć się zdalnie poprzez stronę internetową, mając przydzielonych do siebie opiekunów którzy będą kontrolować postępy w nauce oraz wspierać młodych programistów. W spotkaniu wzięło prawie 70 uczniów z naszej szkoły - głównie z klas pierwszych i drugich.

Uczniowie, którzy nie brali udziału w spotkaniu, a chcieliby dołączyć do projektu, proszeni są o kontakt z panem Grzegorzem Ordanem w sali 315.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap