Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Programujemy z Meet IT

meetit2 lutego 2018 roku w sali 315 odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące nowego projektu mającego na celu szerzenie nauki programowania i algorytmiki. Projekt Meet IT pozwala uczniom uczyć się zdalnie poprzez stronę internetową, mając przydzielonych do siebie opiekunów którzy będą kontrolować postępy w nauce oraz wspierać młodych programistów. W spotkaniu wzięło prawie 70 uczniów z naszej szkoły - głównie z klas pierwszych i drugich.

Uczniowie, którzy nie brali udziału w spotkaniu, a chcieliby dołączyć do projektu, proszeni są o kontakt z panem Grzegorzem Ordanem w sali 315.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap