Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyróżnienie dla Mikołaja Przysiudy

holandia boxMikołaj Przysiuda, uczeń z klasy II TI (technik informatyk), został wyróżniony w konkursie graficznym "Wuwuzele, frytki i wiatraki", organizowanym przez Zakład Studiów Niderlandzkich i Południowoafrykańskich Wydziału Anglistyki UAM. Swoją pracę wykonał w ramach jednostki modułowej Stosowanie technik graficznych i multimedialnych. Wręczenie nagród odbyło się 19 stycznia 2018 roku w Collegium Chemicum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza Poznaniu.

Konkurs polegał na stworzeniu autorskiej pracy, w przypadku uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych grafiki komputerowej, w dowolny sposób zainspirowanej, bądź związanej z historią, kulturą lub językiem Belgii, Republiki Południowej Afryki lub Holandii. W trakcie uroczystości Koło Naukowe Studentów Niderlandystyki „Oranjes” zorganizowało m.in. prezentację z cyklu „In de hoofdrol met” [W roli głównej z…] poświęconą nowym technologiom i metodom nauczania języków obcych wśród młodych ludzi.

Więcej informacji o konkursie na stronie Wydziału Anglistyki UAM...

GALERIA
(wyróżniona praca Mikołaja Przysiudy)

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap