Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyróżnienie dla Mikołaja Przysiudy

holandia boxMikołaj Przysiuda, uczeń z klasy II TI (technik informatyk), został wyróżniony w konkursie graficznym "Wuwuzele, frytki i wiatraki", organizowanym przez Zakład Studiów Niderlandzkich i Południowoafrykańskich Wydziału Anglistyki UAM. Swoją pracę wykonał w ramach jednostki modułowej Stosowanie technik graficznych i multimedialnych. Wręczenie nagród odbyło się 19 stycznia 2018 roku w Collegium Chemicum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza Poznaniu.

Konkurs polegał na stworzeniu autorskiej pracy, w przypadku uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych grafiki komputerowej, w dowolny sposób zainspirowanej, bądź związanej z historią, kulturą lub językiem Belgii, Republiki Południowej Afryki lub Holandii. W trakcie uroczystości Koło Naukowe Studentów Niderlandystyki „Oranjes” zorganizowało m.in. prezentację z cyklu „In de hoofdrol met” [W roli głównej z…] poświęconą nowym technologiom i metodom nauczania języków obcych wśród młodych ludzi.

Więcej informacji o konkursie na stronie Wydziału Anglistyki UAM...

GALERIA
(wyróżniona praca Mikołaja Przysiudy)

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap