Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Etap okręgowy V Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej

olimpiada bibliologiczna etap okregowyW dniu 12 stycznia 2018 roku czworo uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych: Klaudia Wojciechowska, Mateusz Chmielewski, Mikołaj Zielonka - z klasy III TI (technik informatyk) oraz Stanisław Roszkowiak - z klasy II TI (technik informatyk), wzięło udział w etapie okręgowym V Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej. Konkurs odbył się w murach Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.

Drugi etap miał charakter egzaminu pisemnego. Składał się z testu oraz wypowiedzi pisemnej. Pytania dotyczyły książek, informacji, kultury czytelniczej oraz bibliotek. Nie zabrakło również nowości cyfrowych z tego zakresu. 

Zawody okręgowe odbyły się jednocześnie w Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie i Łodzi. Wyniku zostaną ogłoszone do 31 stycznia 2018 roku.

GALERIA
(fot. Rafał M. Socha)

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap