Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Etap okręgowy V Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej

olimpiada bibliologiczna etap okregowyW dniu 12 stycznia 2018 roku czworo uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych: Klaudia Wojciechowska, Mateusz Chmielewski, Mikołaj Zielonka - z klasy III TI (technik informatyk) oraz Stanisław Roszkowiak - z klasy II TI (technik informatyk), wzięło udział w etapie okręgowym V Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej. Konkurs odbył się w murach Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.

Drugi etap miał charakter egzaminu pisemnego. Składał się z testu oraz wypowiedzi pisemnej. Pytania dotyczyły książek, informacji, kultury czytelniczej oraz bibliotek. Nie zabrakło również nowości cyfrowych z tego zakresu. 

Zawody okręgowe odbyły się jednocześnie w Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie i Łodzi. Wyniku zostaną ogłoszone do 31 stycznia 2018 roku.

GALERIA
(fot. Rafał M. Socha)

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap