Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Etap okręgowy VII Olimpiady Medialnej

olimpiada medialna etap okregowySześcioro uczniów naszej szkoły: Jędrzej Mikołajczyk z klasy I TI (technik informatyk) oraz Monika Pawlak, Joanna Wawrowska, Jakub Nowaczyk, Daniel Urbanowicz i Oskar Wąsiewicz - z klasy II TI (technik informatyk), wzięli udział w etapie okręgowym VII Olimpiady Medialnej, który odbył się 10 stycznia 2018 roku na Wydziale Zamiejscowym Uniwersytetu SWPS - Collegium Da Vinci w Poznaniu.

Etap okręgowy Olimpiady Medialnej składał się z dwóch części. Jako pierwszy uczniowie musieli rozwiązać test składający się z 25 pytań zamkniętych, który trwał 45 minut. Po przerwie odbyła się druga część: test z pytaniami otwartymi, na rozwiązanie którego uczestnicy mieli 75 minut. Tematem przewodnim zadań były media jako narzędzia kształtowania wizerunku.

Wyniki etapu okręgowego zostaną ogłoszone 29 stycznia 2018 roku. Trzymamy kciuki!

GALERIA
(fot. Rafał M. Socha)

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap