Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Na wydziale dziennikarstwa

owmKlaudia Wojciechowska, Mateusz Chmielewski i Mikołaj Zielonka  trójka uczniów kl. III TI (technik informatyk) znalazła się w gronie najlepszych uczniów w województwie wielkopolskim, którzy mieli okazję wykazać się swoją wiedzą z zakresu mediów. W dniu 15 grudnia 2017 roku uczniowie uczestniczyli w etapie okręgowym IV Olimpiady Wiedzy o Mediach, organizowanej przez Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Wielkopolskie współzawodnictwo odbyło się w progach Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prócz testu wiedzy, uczniowie mieli możliwość poznania kierunków, na których kształcą się studenci, oraz z infrastrukturą która pomaga im zdobyć szlify dziannikarza radiowego, czy telewizyjnego.

GALERIA
(fot. WNPiD UAM i Rafał M. Socha)

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap