Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Na wydziale dziennikarstwa

owmKlaudia Wojciechowska, Mateusz Chmielewski i Mikołaj Zielonka  trójka uczniów kl. III TI (technik informatyk) znalazła się w gronie najlepszych uczniów w województwie wielkopolskim, którzy mieli okazję wykazać się swoją wiedzą z zakresu mediów. W dniu 15 grudnia 2017 roku uczniowie uczestniczyli w etapie okręgowym IV Olimpiady Wiedzy o Mediach, organizowanej przez Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Wielkopolskie współzawodnictwo odbyło się w progach Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prócz testu wiedzy, uczniowie mieli możliwość poznania kierunków, na których kształcą się studenci, oraz z infrastrukturą która pomaga im zdobyć szlify dziannikarza radiowego, czy telewizyjnego.

GALERIA
(fot. WNPiD UAM i Rafał M. Socha)

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap