Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Podsumowanie konkursu Hack Heroes

Hackaton5 grudnia 2017 roku, w siedzibie firmy SAP w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu programistycznego Hack Heroes, w którym pierwsze miejsce zajęli uczniowie z klasy II TI (technik informatyk) - Monika Pawlak, Bartosz Adamczyk, Stanisław Roszkowiak i Krzysztof Brzeziński. Uczniowie z ponad 70 szkół musieli zmierzyć się z narzuconym odgórnie tematem swojej pracy, opracować projekt, stworzyć grę lub program komputerowy i przygotować jego opis w formie prezentacji.

Tegorocznym tematem była grywalizacja. Nasi uczniowie stworzyli aplikację "EKOmisja", która pozwoli zmniejszyć emisję szkodliwych substancji do atmosfery oraz ułatwi dostęp do samochodów elektrycznych. Inicjatywa opiera się o projekt rządu, który zakłada wzrost sprzedaży aut elektrycznych do 2025 roku.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap