Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Podsumowanie konkursu Hack Heroes

Hackaton5 grudnia 2017 roku, w siedzibie firmy SAP w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu programistycznego Hack Heroes, w którym pierwsze miejsce zajęli uczniowie z klasy II TI (technik informatyk) - Monika Pawlak, Bartosz Adamczyk, Stanisław Roszkowiak i Krzysztof Brzeziński. Uczniowie z ponad 70 szkół musieli zmierzyć się z narzuconym odgórnie tematem swojej pracy, opracować projekt, stworzyć grę lub program komputerowy i przygotować jego opis w formie prezentacji.

Tegorocznym tematem była grywalizacja. Nasi uczniowie stworzyli aplikację "EKOmisja", która pozwoli zmniejszyć emisję szkodliwych substancji do atmosfery oraz ułatwi dostęp do samochodów elektrycznych. Inicjatywa opiera się o projekt rządu, który zakłada wzrost sprzedaży aut elektrycznych do 2025 roku.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap