Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

II Olimpiada Cyfrowa

olimpiada cyfrowaZnamy już wyniki ostatniej z olimpiad dotyczących mediów i informacji Olimpiady Cyfrowej, której organizatorem jest fundacja Nowoczesna Polska. Do II etapu tego konkursu z Zespołu Szkół Politechnicznych zakwalifikowała się Patrycja Milczarek z klasy I TI (technik informatyk). Celem olimpiady jest kształtowanie świadomych użytkowników mediów cyfrowych, czyli takich, którzy są krytycznymi odbiorcami informacji, którzy rozumieją język mediów. W sposób przemyślany tworzą wizerunek i relacje, są kreatywni, a także przestrzegają standardów etycznych oraz dbają o swoje bezpieczeństwo w sieci.

W olimpiadzie wzięło udział łącznie 2 346 uczestników z 242 szkół z całej Polski. Test, który uczniowie rozwiązywali w czwartek 23 listopada 2017 roku, składał się z 50 pytań wielokrotnego wyboru, które uczniowie otrzymali w losowej kolejności.

Patrycji serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Koordynatorem olimpiady w Zespole Szkół Politechnicznych jest pan Rafał M. Socha.

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap