Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

II Olimpiada Cyfrowa

olimpiada cyfrowaZnamy już wyniki ostatniej z olimpiad dotyczących mediów i informacji - II Olimpiady Cyfrowej, której organizatorem jest fundacja Nowoczesna Polska. Do II etapu tego konkursu z Zespołu Szkół Politechnicznych zakwalifikowała się Patrycja Milczarek z klasy I TI (technik informatyk). Celem olimpiady jest kształtowanie świadomych użytkowników mediów cyfrowych, czyli takich, którzy są krytycznymi odbiorcami informacji, którzy rozumieją język mediów. W sposób przemyślany tworzą wizerunek i relacje, są kreatywni, a także przestrzegają standardów etycznych oraz dbają o swoje bezpieczeństwo w sieci.

W olimpiadzie wzięło udział łącznie 2 346 uczestników z 242 szkół z całej Polski. Test, który uczniowie rozwiązywali w czwartek 23 listopada 2017 roku, składał się z 50 pytań wielokrotnego wyboru, które uczniowie otrzymali w losowej kolejności.

Patrycji serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Koordynatorem olimpiady w Zespole Szkół Politechnicznych jest pan Rafał M. Socha.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap