Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Nasi programiści najlepsi

hackheroesPo raz pierwszy uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych wzięli udział w Hackathonie Hack Heroes organizowanym przez Fundację Media 3.0. Tegorocznym tematem była grywalizacja, a zadaniem uczniów stworzenie gry lub aplikacji wykorzystującej grywalizację użytkowników oraz dodatkowo dokumentacji w formie prezentacji. Pierwsze miejsce uzyskali uczniowie klasy II TI (technik informatyk), którzy pracowali w czteroosobowej grupie: Monika Pawlak, Bartosz Adamczyk, Stanisław Roszkowiak i Krzysztof Brzeziński.

Swój autorski projekt o nazwie EKOmisja uczniowie zaprezentują 5 grudnia 2017 roku podczas uroczystości wręczenia nagród w Warszawie. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej fundacji.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap