Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Nasi programiści najlepsi

hackheroesPo raz pierwszy uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych wzięli udział w Hackathonie Hack Heroes organizowanym przez Fundację Media 3.0. Tegorocznym tematem była grywalizacja, a zadaniem uczniów stworzenie gry lub aplikacji wykorzystującej grywalizację użytkowników oraz dodatkowo dokumentacji w formie prezentacji. Pierwsze miejsce uzyskali uczniowie klasy II TI (technik informatyk), którzy pracowali w czteroosobowej grupie: Monika Pawlak, Bartosz Adamczyk, Stanisław Roszkowiak i Krzysztof Brzeziński.

Swój autorski projekt o nazwie EKOmisja uczniowie zaprezentują 5 grudnia 2017 roku podczas uroczystości wręczenia nagród w Warszawie. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej fundacji.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap