Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

II Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

olimpiada wiedzy o filmie i komunikacji społecznej

Po raz pierwszy uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych wystartowali w Olimpiadzie Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej, organizowanej przez Filmotekę Narodową - Instytut Audiowizualny. Etap szkolny odbył się we wtorek 21 listopada 2017 roku i zgromadził 30 uczniów z klas informatycznych: I TI, II TI, II TAI, III TI oraz IV TI. W gronie 100 najlepszych zawodników olimpiady znalazło się 6 uczniów naszej szkoły, którzy wezmą udział w kolejnym etapie konkursu.

Poza niezbywalnym tytułem olimpijczyka, na laureatów czekają indeksy prestiżowych uczelni wyższych m.in. Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, czy Uniwersytetu Łódzkiego, który może poszczycić się najdłuższą tradycją studiów filmoznawczych w Polsce. Nagrodę specjalną przygotowała Warszawska Szkoła Filmowa.

Najwyższe wyniki w Zespole Szkół Politechnicznych uzyskali uczniowie z klasy II TI: Oskar Wąsiewicz, Monika Pawlak, Stanisław Roszkowiak, Daniel Urbanowicz, Jakub Nowaczyk oraz Jakub Ostach. Przed nimi dwie części zawodów II stopnia: przygotowanie autorskiej pracy w formule fotokastu, podejmującej temat przewodni olimpiady oraz rozwiązanie testu z pytaniami zamkniętymi i otwartymi. Koordynatorem olimpiady w Zespole Szkół Politechnicznych jest pan Rafał M. Socha.

Podobnie jak w przypadku Olimpiady Medialnej, uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap