Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

II Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

olimpiada wiedzy o filmie i komunikacji społecznej

Po raz pierwszy uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych wystartowali w Olimpiadzie Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej, organizowanej przez Filmotekę Narodową - Instytut Audiowizualny. Etap szkolny odbył się we wtorek 21 listopada 2017 roku i zgromadził 30 uczniów z klas informatycznych: I TI, II TI, II TAI, III TI oraz IV TI. W gronie 100 najlepszych zawodników olimpiady znalazło się 6 uczniów naszej szkoły, którzy wezmą udział w kolejnym etapie konkursu.

Poza niezbywalnym tytułem olimpijczyka, na laureatów czekają indeksy prestiżowych uczelni wyższych m.in. Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, czy Uniwersytetu Łódzkiego, który może poszczycić się najdłuższą tradycją studiów filmoznawczych w Polsce. Nagrodę specjalną przygotowała Warszawska Szkoła Filmowa.

Najwyższe wyniki w Zespole Szkół Politechnicznych uzyskali uczniowie z klasy II TI: Oskar Wąsiewicz, Monika Pawlak, Stanisław Roszkowiak, Daniel Urbanowicz, Jakub Nowaczyk oraz Jakub Ostach. Przed nimi dwie części zawodów II stopnia: przygotowanie autorskiej pracy w formule fotokastu, podejmującej temat przewodni olimpiady oraz rozwiązanie testu z pytaniami zamkniętymi i otwartymi. Koordynatorem olimpiady w Zespole Szkół Politechnicznych jest pan Rafał M. Socha.

Podobnie jak w przypadku Olimpiady Medialnej, uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap