Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Noc Naukowców 2017

logo Noc Naukowców 201729 września 2017 roku młodzież z klasy I TI, I TAI i III TI pod opieką pana Pawła Grześkowiaka, pana Grzegorza Ordana i pana Bogdana Murawieckiego wzięła udział w imprezie popularno-naukowej "Noc Naukowców 2017" na Politechnice Poznańskiej. Noc Naukowców to europejska impreza odbywająca się tego samego dnia w całej Europie. Jak zwykle stawiły się tłumy. Celem imprezy jest zmiana wizerunku naukowca i zachęcenie młodzieży do podejmowania kariery naukowej, stworzenie okazji do spotkania, poznania się i wspólnych działań. A wszystko to w atmosferze pokazów, eksperymentów, warsztatów i zabawy. Każdy mógł się przekonać, że nauka potrafi zaskoczyć i zaciekawić.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap