Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Noc Naukowców 2017

logo Noc Naukowców 201729 września 2017 roku młodzież z klasy I TI, I TAI i III TI pod opieką pana Pawła Grześkowiaka, pana Grzegorza Ordana i pana Bogdana Murawieckiego wzięła udział w imprezie popularno-naukowej "Noc Naukowców 2017" na Politechnice Poznańskiej. Noc Naukowców to europejska impreza odbywająca się tego samego dnia w całej Europie. Jak zwykle stawiły się tłumy. Celem imprezy jest zmiana wizerunku naukowca i zachęcenie młodzieży do podejmowania kariery naukowej, stworzenie okazji do spotkania, poznania się i wspólnych działań. A wszystko to w atmosferze pokazów, eksperymentów, warsztatów i zabawy. Każdy mógł się przekonać, że nauka potrafi zaskoczyć i zaciekawić.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki zsp archiwalne

4metal