Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Microsoft Imagine dla uczniów ZSP

microsoft imagine box

Już szósty rok z rzędu Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni bierze udział w programie IT Szkoła, prowadzonym przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki - www.it-szkola.edu.pl. Dzięki udziałowi w tym programie nasi uczniowie i nauczyciele mają możliwość dostępu do zasobów Microsoft Imagine, dawniejszego DreamSpark'a.

Czytaj całość

Noc Naukowców 2017

logo Noc Naukowców 201729 września 2017 roku młodzież z klasy I TI, I TAI i III TI pod opieką pana Pawła Grześkowiaka, pana Grzegorza Ordana i pana Bogdana Murawieckiego wzięła udział w imprezie popularno-naukowej "Noc Naukowców 2017" na Politechnice Poznańskiej. Noc Naukowców to europejska impreza odbywająca się tego samego dnia w całej Europie. Jak zwykle stawiły się tłumy. Celem imprezy jest zmiana wizerunku naukowca i zachęcenie młodzieży do podejmowania kariery naukowej, stworzenie okazji do spotkania, poznania się i wspólnych działań.

Czytaj całość

Olimpiady o mediach i informacji

olimpiady medialne pixabay cc0Zapraszamy uczniów wszystkich specjalności do udziału w interdyscyplinarnych olimpiadach z zakresu wiedzy o mediach i przetwarzaniu informacji. W tym roku będzie można wystartować w aż pięciu konkursach. Będą to: Olimpiada Medialna, Olimpiada Wiedzy o Mediach, Olimpiada Cyfrowa, Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna oraz Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej. Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych uczniów odbędzie się we wtorek 26 września 2017 roku o godz. 10:15 w sali 206.

Czytaj całość

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap