Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Rozpoczynamy zgłoszenia do Klasowych Mistrzostw ZSP w Piłce Nożnej

Pn 2018 19 zajRozpoczęły się zapisy drużyn do Klasowych Mistrzostw ZSP w Piłce Nożnej. Turniej rozegrany zostanie we wrześniu i październiku 2018 roku. Zgłoszenia drużyn można dokonywać u nauczycieli wychowania fizycznego do dnia 13 września 2018 roku (czwartek). W piątek, 14 września o godzinie 10:20 w sali do tenisa stołowego ogłoszony zostanie system rozgrywek i przeprowadzone losowanie. Przedstawiciele drużyn proszeni są o obecność.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap