Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

logo RRS 2018 20193 września 2018 roku zabrzmiał pierwszy dzwonek w roku szkolnym 2018/2019. Naukę w ZSP rozpoczęło sześć klas I technikum w zawodach: technik informatyk, technik elektronik, technik >budownictwa, technik mechanik, technik ekonomista, technik architekt krajobrazu oraz dwie klasy branżowej szkoły I stopnia, w zawodach mechatronik, operator obrabiarek skrawających oraz mechanik precyzyjny. Klikając miniaturkę po lewej stronie lub tutaj, można pobrać w dużej rozdzielczości pamiątkowe zdjęcie.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap