Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Uwaga! - zmiana sposobu komunikacji

logo mapa komunikacji aktualnaW związku z przekazaniem placu budowy dla inwestycji budowy zaplecza dydaktyczno-sportowego zmienia się sposób komunikacji poszczególnych jednostek znajdujących się na terenie. Prosimy o zwrócenie uwagi na zmiany oraz o zapoznanie się z planem sytuacyjnym (kliknij tutaj!pokazującym zmiany w dojściu i dojeździe do: 

  • Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie (PCPR) - od ulicy Wojska Polskiego, za budynkiem Zespołu Szkół Politechnicznych (ZSP) przejść obok strzelnicy, następnie alejką w prawo, znajdziemy się na tyłach budynku PCPR. Aby dostać się do Salki Rehabilitacyjnej należy przejść furtką na teren Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej (PCEZ) oraz kierować się w lewo.
  • Boisk Szkolnych Zespołu Szkół Politechnicznych - przez teren PCEZ, należy iść w kierunku garaży, następnie przejść przez bramę za garażami.
  • Biblioteki Pedagogicznej we Wrześni - przez wejście główne do Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrześni (WSCKU).

Dodatkowo na czas budowy zostanie zmniejszona ilość miejsc parkingowych przy Powiatowym Urzędzie Pracy (PUP).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami kontaktowym:

  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie (PCPR) - 61 640 45 54 lub 61 640 45 52,
  • Zespół Szkół Politechnicznych (ZSP) - 61 436 05 88,
  • Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrześni (WSCKU) - 61 436 49 59.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap