Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zapraszamy po dyplomy

dyplom kwalifikacje zawodoweInformujemy, że 31 sierpnia 2018 roku od godz. 8:00 będzie można odbierać dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Odbiór dokumentów osobiście lub z upoważnieniem w sekretariacie szkoły.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap