Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wakacje 2018

logo wakacje 2018Zakończyły się zajęcia lekcyjne w roku szkolnym 2017/2018 i rozpoczynają upragnione przez wszystkich wakacje. Gratulując promocji do następnej klasy, życzę uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły i przyjaciołom Zespołu Szkół Politechnicznych wakacyjnych radości: słońca, podróży, bezpiecznych przygód, odpoczynku i dużo zabawy!

Bogdan Nowak
dyrektor szkoły

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap