Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

logo zakończenie roku22 czerwca 2018 roku o godzinie 9:00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018, dyrektor szkoły pan Bogdan Nowak wraz z zaproszonymi gośćmi wręczył wyróżnionym uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, godne reprezentowanie szkoły, zaangażowanie w wielu konkursach przedmiotowych oraz sukcesy w imprezach sportowych.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom, rodzicom i sympatykom szkoły. Dziękujemy za wspólny rok i życzymy udanych wakacji!

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
3
5
6
2019-09-16 09:59:03

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap