Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

XIV obóz rowerowo-kajakowo-żeglarski za nami

PS Przybrodzin 2018Obóz rowerowo-kajakowo-żeglarski „Powidzki Park Krajobrazowy” realizowany był jak co roku w okolicach i na Jeziorze Powidzkim. Wyjazd uczniów po raz kolejny dofinansowany został przez Powiat Wrzesiński w ramach projektu „sportowe kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu powiatu wrzesińskiego”.
W tym roku uczestnikom, którzy na obozie przebywali od poniedziałku do czwartku (11.06 – 14.06.2018 r.) zdecydowanie sprzyjały warunki pogodowe. Był wiatr potrzebny do żeglowania, było słońce niezbędne do plażowania i w miarę ciepła woda w jeziorze. Głównym środkiem lokomocji uczestników obozu był rower. Tradycyjnie pierwszym zadaniem dla uczestników był przejazd kolumną rowerową z Wrześni do Przybrodzina. Na miejscu uczniowie uczestniczyli w spływach kajakowych po Jeziorze Powidzkim, zaznajamiali się z podstawami żeglowania pod okiem instruktora, rozegrali turnieje siatkowej piłki plażowej. Atrakcją były również kąpiele w jeziorze.
Obóz w ramach UKS Elektron przy ZSP Września zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele ZSP Września: Robert Czerniak, Przemysław Trubacz, Izabela Fischer i Dariusz Mordal.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
3
5
6
2019-09-16 09:59:03

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap