Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Targi Pracy 2018

logo TP 2018W czwartek 12 kwietnia 2018 roku odbyły się w Zespole Szkół Politechnicznych kolejne już Targi Pracy, skierowane do uczniów naszej szkoły. Pracodawcy mogli zaprezentować oferty pracy, porozmawiać z kandydatami o ich oczekiwaniach, umiejętnościach, kompetencjach i warunkach zatrudnienia. Odwiedzający Targi Pracy mieli okazję dowiedzieć się, jak dziś wygląda sytuacja na rynku pracy we Wrześni i w okolicy. Jak zawsze impreza przyciągnęła wielu zainteresowanych uczniów zarówno klas technikum jak i szkoły branżowej.

W Targach Pracy udział wzięli: Gestamp Polska sp. z o.o., Benteler Automotive Poland, Sitech sp. z o.o., Gonvarri Polska sp. z o.o., Alligator Polska sp. z o.o., Mikroma S.A., Inalfa Roof Systems, Flex Films Europa sp. z o.o., P.P.H.U.T. Rolmus Export - Import Mieczysław Szymkowiak, Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni, Straż Pożarna oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu.

Na zakończenie Targów Pracy odbyła się dyskusja z przedstawicielami firm, instytucji oraz szkoły wyższej o ich spostrzeżeniach i wnioskach po spotkaniu z uczniami. Wszyscy zgodnie uznali, że jest to bardzo dobra i godna powtarzania inicjatywa.

Wszystkim wystawcom serdecznie dziękujemy, a na kolejne targi zapraszamy za rok!

Małgorzata Głowacka - doradca zawodowy 

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap