Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Targi Pracy 2018

logo TP 2018W czwartek 12 kwietnia 2018 roku odbyły się w Zespole Szkół Politechnicznych kolejne już Targi Pracy, skierowane do uczniów naszej szkoły. Pracodawcy mogli zaprezentować oferty pracy, porozmawiać z kandydatami o ich oczekiwaniach, umiejętnościach, kompetencjach i warunkach zatrudnienia. Odwiedzający Targi Pracy mieli okazję dowiedzieć się, jak dziś wygląda sytuacja na rynku pracy we Wrześni i w okolicy. Jak zawsze impreza przyciągnęła wielu zainteresowanych uczniów zarówno klas technikum jak i szkoły branżowej.

W Targach Pracy udział wzięli: Gestamp Polska sp. z o.o., Benteler Automotive Poland, Sitech sp. z o.o., Gonvarri Polska sp. z o.o., Alligator Polska sp. z o.o., Mikroma S.A., Inalfa Roof Systems, Flex Films Europa sp. z o.o., P.P.H.U.T. Rolmus Export - Import Mieczysław Szymkowiak, Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni, Straż Pożarna oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu.

Na zakończenie Targów Pracy odbyła się dyskusja z przedstawicielami firm, instytucji oraz szkoły wyższej o ich spostrzeżeniach i wnioskach po spotkaniu z uczniami. Wszyscy zgodnie uznali, że jest to bardzo dobra i godna powtarzania inicjatywa.

Wszystkim wystawcom serdecznie dziękujemy, a na kolejne targi zapraszamy za rok!

Małgorzata Głowacka - doradca zawodowy 

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap