Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

"Pola nadziei"

logo pola nadziei 2018W tym roku już po raz czwarty Szkolny Klub Wolontariatu wziął udział w akcji "Pola nadziei". Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami, paniami: Ewą Kujawską, Anną Adam, Anitą Rembowicz-Robaszkiewicz i Justyną Jurkiewicz, brali udział w zbiórce przeznaczonej na rzecz Hospicjum im. Piotra Króla w Środzie Wielkopolskiej. Rozdawane przez wolontariuszy żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei, przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszego wsparcia.

Jesienią, na skwerach, w parkach, w ogródkach szkolnych, przy kościołach, szpitalach i urzędach sadzone są cebulki żonkili, kwiatów - symboli, które na wiosnę, rozdawane są przez wolontariuszy wszystkim przekazującym datek na rzecz hospicjum.

Wolontariuszom z naszej szkoły, którzy wzięli udział jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap