Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

"Pola nadziei"

logo pola nadziei 2018W tym roku już po raz czwarty Szkolny Klub Wolontariatu wziął udział w akcji "Pola nadziei". Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami, paniami: Ewą Kujawską, Anną Adam, Anitą Rembowicz-Robaszkiewicz i Justyną Jurkiewicz, brali udział w zbiórce przeznaczonej na rzecz Hospicjum im. Piotra Króla w Środzie Wielkopolskiej. Rozdawane przez wolontariuszy żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei, przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszego wsparcia.

Jesienią, na skwerach, w parkach, w ogródkach szkolnych, przy kościołach, szpitalach i urzędach sadzone są cebulki żonkili, kwiatów - symboli, które na wiosnę, rozdawane są przez wolontariuszy wszystkim przekazującym datek na rzecz hospicjum.

Wolontariuszom z naszej szkoły, którzy wzięli udział jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap