Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Koncert charytatywny dla Patrycji Skowrońskiej

logo koncert charytatywny PSW czwartek 22 marca 2018 roku o godzinie 18:00 we Wrzesińskim Ośrodku Kultury odbył się koncert charytatywny dla Patrycji Skowrońskiej. Koncert został zorganizowany przez jej kolegów z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3. Patrycja jest mieszkanką Wrześni, w lipcu 2012 roku usunięto jej guzy w głowie, udało się uratować jej życie, ale walka o zdrowie nadal trwa. Zmaga się z niedowładem, niedowidzeniem afazją i padaczką.

Gwiazdami wieczoru byli: Daria Kutkowska znana z "The Voice of Poland", zespół Fuhrberger, który kilka dni temu zdobył Grand Prix oraz nagrodę publiczności na 25. Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej. Zespół tworzą: Wojciech Skorupski, Karol Skorupski, Piotr Adamski, Cezary Czajka, Eryk Węcławiak i Wojciech Grzegorek. Bardzo dobrze zaprezentowała się Klaudia Jankowska w utworze Amy Winehouse "Back to Black".

Na koncercie bawiło się blisko 400 osób.

Biorąc udział w koncercie pomogliśmy spełnić marzenie Patrycji, by znów mogła być sprawna i zdrowa.

Autorzy: Cezary Czajka, Eryk Węcławiak

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap