Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Koncert charytatywny dla Patrycji Skowrońskiej

logo koncert charytatywny PSW czwartek 22 marca 2018 roku o godzinie 18:00 we Wrzesińskim Ośrodku Kultury odbył się koncert charytatywny dla Patrycji Skowrońskiej. Koncert został zorganizowany przez jej kolegów z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3. Patrycja jest mieszkanką Wrześni, w lipcu 2012 roku usunięto jej guzy w głowie, udało się uratować jej życie, ale walka o zdrowie nadal trwa. Zmaga się z niedowładem, niedowidzeniem afazją i padaczką.

Gwiazdami wieczoru byli: Daria Kutkowska znana z "The Voice of Poland", zespół Fuhrberger, który kilka dni temu zdobył Grand Prix oraz nagrodę publiczności na 25. Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej. Zespół tworzą: Wojciech Skorupski, Karol Skorupski, Piotr Adamski, Cezary Czajka, Eryk Węcławiak i Wojciech Grzegorek. Bardzo dobrze zaprezentowała się Klaudia Jankowska w utworze Amy Winehouse "Back to Black".

Na koncercie bawiło się blisko 400 osób.

Biorąc udział w koncercie pomogliśmy spełnić marzenie Patrycji, by znów mogła być sprawna i zdrowa.

Autorzy: Cezary Czajka, Eryk Węcławiak

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap