Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

"Nowe horyzonty" na Akademii Morskiej w Szczecinie

am szczecinAkademia Morska w Szczecinie otrzymała dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej na realizację projektu "Nowe horyzonty". Projekt ten ma wartość 7 mln zł i jest największym projektem o charakterze dydaktycznym realizowanym kiedykolwiek przez tę uczelnię. Jednym z elementów projektu jest otwarcie nowego kierunku studiów oceanotechnika. Maturzyści, którzy wybiorą ten kierunek mogą liczyć na ogromne wsparcie i wyjątkowo komfortowe warunki.

Akademia Morska w Szczecinie jest państwową uczelnią techniczną podległą Ministerstwu Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Kontynuuje tradycje edukacji morskiej, istniejących od 1947 roku szkół morskich w Szczecinie.

Finansowanie z funduszy Unii Europejskiej oznacza dla przyszłych studentów Akademii Morskiej:

  • najlepszy sprzęt i oprogramowanie (w tym nowoczesne laboratorium projektowania jachtów i okrętów, topowe oprogramowanie wykorzystywane w przemyśle),
  • dostęp do fachowej kadry, która dodatkowo przejdzie szkolenia podnoszące kwalifikacje w Polsce i za granicą,
  • dostęp do zagranicznych wykładowców, którzy poprowadzą część zajęć na ostatnich semestrach studiów,
  • możliwość udziału w wielu dodatkowych szkoleniach specjalistycznych,
  • płatne staże po zakończeniu studiów dla 30% najlepszych studentów,
  • możliwość wyjazdów na zagraniczne wizyty studyjne,
  • dodatkowe wsparcie dla osób niepełnosprawnych.

Zachęcamy do zobaczenia filmu (z przymrużeniem oka), który dotyczy powyższych studiów.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap