Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

"Nowe horyzonty" na Akademii Morskiej w Szczecinie

am szczecinAkademia Morska w Szczecinie otrzymała dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej na realizację projektu "Nowe horyzonty". Projekt ten ma wartość 7 mln zł i jest największym projektem o charakterze dydaktycznym realizowanym kiedykolwiek przez tę uczelnię. Jednym z elementów projektu jest otwarcie nowego kierunku studiów oceanotechnika. Maturzyści, którzy wybiorą ten kierunek mogą liczyć na ogromne wsparcie i wyjątkowo komfortowe warunki.

Akademia Morska w Szczecinie jest państwową uczelnią techniczną podległą Ministerstwu Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Kontynuuje tradycje edukacji morskiej, istniejących od 1947 roku szkół morskich w Szczecinie.

Finansowanie z funduszy Unii Europejskiej oznacza dla przyszłych studentów Akademii Morskiej:

  • najlepszy sprzęt i oprogramowanie (w tym nowoczesne laboratorium projektowania jachtów i okrętów, topowe oprogramowanie wykorzystywane w przemyśle),
  • dostęp do fachowej kadry, która dodatkowo przejdzie szkolenia podnoszące kwalifikacje w Polsce i za granicą,
  • dostęp do zagranicznych wykładowców, którzy poprowadzą część zajęć na ostatnich semestrach studiów,
  • możliwość udziału w wielu dodatkowych szkoleniach specjalistycznych,
  • płatne staże po zakończeniu studiów dla 30% najlepszych studentów,
  • możliwość wyjazdów na zagraniczne wizyty studyjne,
  • dodatkowe wsparcie dla osób niepełnosprawnych.

Zachęcamy do zobaczenia filmu (z przymrużeniem oka), który dotyczy powyższych studiów.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap