Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyniki etapu okręgowego OWiUB w Bydgoszczy

P1120530 1No i mamy wyniki etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Bydgoszczy! Trójka naszych uczniów - Dominika Stawska, Małgorzata Kapela i Rafał Kościelniak - przeszło do finału, który w tym roku odbędzie się w Zielonej Górze, w dniach od 12 do 14 kwietnia 2018 roku. Dodatkowe gratulacje, należą się Dominice, która w etapie okręgowym zajęła II miejsce i otrzyma nagrodę rzeczową. Dalej trzymamy za wszystkich kciuki, aby finał był dla nich równie owocny i żeby wszyscy zdobyli tytuły laureatów.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap