Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyniki etapu okręgowego OWiUB w Bydgoszczy

P1120530 1No i mamy wyniki etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Bydgoszczy! Trójka naszych uczniów - Dominika Stawska, Małgorzata Kapela i Rafał Kościelniak - przeszło do finału, który w tym roku odbędzie się w Zielonej Górze, w dniach od 12 do 14 kwietnia 2018 roku. Dodatkowe gratulacje, należą się Dominice, która w etapie okręgowym zajęła II miejsce i otrzyma nagrodę rzeczową. Dalej trzymamy za wszystkich kciuki, aby finał był dla nich równie owocny i żeby wszyscy zdobyli tytuły laureatów.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap