Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

3 Wrzesiński Szczep Harcerski "Wilk" zaprasza

logo wystawa Harcerze

W dniach od 5 do 9 marca 2018 roku na parterze w nowym budynku można oglądać wystawę zdjęć i plakatów przygotowaną przez harcerzy z 3 Wrzesińskiego Szczepu Harcerskiego "Wilk". Od niedawna w naszej szkole znajduje się harcówka tego szczepu.

Do obejrzenia wystawy zaprasza druhna Amelia Drzażdzyńska: "Z czym kojarzy się Tobie harcerstwo? Z mundurami, apelami i wieczną zabawą w lesie? Otóż nie! Harcerstwo to świetna zabawa, która pozwoli Ci się rozwinąć i poznać nowych, ciekawych ludzi. Przy Twojej szkole działa 3 Wrzesiński Szczep Harcerski "Wilk", który jest częścią Hufca ZHP Września "Wrzos" im. Dzieci Wrzesińskich. Chcesz się przekonać, że te wszystkie wspaniałe przygody harcerzy to nie kłamstwo? A może nigdy o nas nie słyszałeś? W obu przypadkach odwiedź kącik przygotowany przez harcerzy na parterze nowego budynku, przyjdź na zbiórkę i się przekonaj!"

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap