Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

3 Wrzesiński Szczep Harcerski "Wilk" zaprasza

logo wystawa Harcerze

W dniach od 5 do 9 marca 2018 roku na parterze w nowym budynku można oglądać wystawę zdjęć i plakatów przygotowaną przez harcerzy z 3 Wrzesińskiego Szczepu Harcerskiego "Wilk". Od niedawna w naszej szkole znajduje się harcówka tego szczepu.

Do obejrzenia wystawy zaprasza druhna Amelia Drzażdzyńska: "Z czym kojarzy się Tobie harcerstwo? Z mundurami, apelami i wieczną zabawą w lesie? Otóż nie! Harcerstwo to świetna zabawa, która pozwoli Ci się rozwinąć i poznać nowych, ciekawych ludzi. Przy Twojej szkole działa 3 Wrzesiński Szczep Harcerski "Wilk", który jest częścią Hufca ZHP Września "Wrzos" im. Dzieci Wrzesińskich. Chcesz się przekonać, że te wszystkie wspaniałe przygody harcerzy to nie kłamstwo? A może nigdy o nas nie słyszałeś? W obu przypadkach odwiedź kącik przygotowany przez harcerzy na parterze nowego budynku, przyjdź na zbiórkę i się przekonaj!"

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap