Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Fotorelacja z Drzwi Otwartych

logo DOW czwartek, 15 lutego 2018 roku dla uczniów oddziałów gimnazjalnych i ich rodziców po raz kolejny odbyły się w naszej szkole Drzwi Otwarte. Zapraszamy do obejrzenia galerii, a także do odwiedzenia nas w trakcie kolejnych Drzwi Otwartych, które odbędą się w dniach 16 i 17 marca 2018 roku.

Tradycyjnie, przy wielkim zaangażowaniu uczniów i nauczycieli przygotowaliśmy stoiska z ofertą edukacyjną szkoły, promujące nasze kierunki kształcenia w zawodach:

  • technik informatyk,
  • technik elektronik,
  • technik budownictwa,
  • technik mechanik,
  • technik ekonomista,
  • technik architektury krajobrazu,
  • operator obrabiarek skrawających,
  • mechatronik,
  • mechanik precyzyjny.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap