Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka Meteory – Ateny – Riwiera Olimpijska

logo Grecja 2018W terminie od 29 września do 6 października 2018 roku odbędzie się szkolna wycieczka turystyczno-krajoznawcza dla młodzieży do Grecji. Są jeszcze wolne miejsca. W programie jest pobyt na Riwierze Olimpijskiej w miejscowości Platamonas, zwiedzanie zawieszonych między niebem a ziemią klasztorów oraz Aten i Salonik. Koszt wycieczki 1530 zł + 50 euro został podzielony na 6 wpłat. Zapisy u pani Katarzyny Graczyk i pani Anety Sarbinowskiej-Murawieckiej. Szczegółowe informacje znajdują się na tablicy przy pokoju nauczycielskim. Z ofertą można zapoznać się również tutaj!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap