Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka Meteory – Ateny – Riwiera Olimpijska

logo Grecja 2018W terminie od 29 września do 6 października 2018 roku odbędzie się szkolna wycieczka turystyczno-krajoznawcza dla młodzieży do Grecji. Są jeszcze wolne miejsca. W programie jest pobyt na Riwierze Olimpijskiej w miejscowości Platamonas, zwiedzanie zawieszonych między niebem a ziemią klasztorów oraz Aten i Salonik. Koszt wycieczki 1530 zł + 50 euro został podzielony na 6 wpłat. Zapisy u pani Katarzyny Graczyk i pani Anety Sarbinowskiej-Murawieckiej. Szczegółowe informacje znajdują się na tablicy przy pokoju nauczycielskim. Z ofertą można zapoznać się również tutaj!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap