Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Gala Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018

logo Perspektywy 2018W piątek 12 stycznia 2018 roku w Auditorium Maximum Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu odbyła się Gala Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. Podczas spotkania, najlepsze szkoły w rankingu województwa wielkopolskiego otrzymały nagrody. W uroczystości udział wzięli wielkopolscy parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich, miejskich, szkół wyższych, osoby związane z oświatą z całego regionu oraz sami uczniowie nagrodzonych szkół. W tym roku Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 7 miejsce wśród techników w Wielkopolsce - kliknij tutaj!

Ranking najlepszych liceów i techników 2018 organizowany przez Fundację Perspektywy został ogłoszony po raz dwudziesty 10 stycznia 2018 roku w Warszawie. Po raz pierwszy w tym roku odbyła się także gala regionalna, której współorganizatorem był Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Podczas gali nagrody odebrali dyrektorzy, w towarzystwie uczniów z pierwszych 10 wielkopolskich liceów i techników w rankingu. Najlepsi w Wielkopolsce okazali się: I Liceum Ogólnokształcące w Swarzędzu oraz Technikum Komunikacji w Zespole Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Nagrody i dyplomy wręczono także pięciu wielkopolskim szkołom, które mogą poszczycić się sukcesami uczniów w ogólnopolskich i międzynarodowych olimpiadach.

Wyniki rankingu obejmującego łącznie ponad 1500 najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce, opublikowane zostały na portalu edukacyjnym: www.licea.perspektywy.pl, www.technika.perspektywy.pl.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap