Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Gala Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018

logo Perspektywy 2018W piątek 12 stycznia 2018 roku w Auditorium Maximum Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu odbyła się Gala Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. Podczas spotkania, najlepsze szkoły w rankingu województwa wielkopolskiego otrzymały nagrody. W uroczystości udział wzięli wielkopolscy parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich, miejskich, szkół wyższych, osoby związane z oświatą z całego regionu oraz sami uczniowie nagrodzonych szkół. W tym roku Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 7 miejsce wśród techników w Wielkopolsce - kliknij tutaj!

Ranking najlepszych liceów i techników 2018 organizowany przez Fundację Perspektywy został ogłoszony po raz dwudziesty 10 stycznia 2018 roku w Warszawie. Po raz pierwszy w tym roku odbyła się także gala regionalna, której współorganizatorem był Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Podczas gali nagrody odebrali dyrektorzy, w towarzystwie uczniów z pierwszych 10 wielkopolskich liceów i techników w rankingu. Najlepsi w Wielkopolsce okazali się: I Liceum Ogólnokształcące w Swarzędzu oraz Technikum Komunikacji w Zespole Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Nagrody i dyplomy wręczono także pięciu wielkopolskim szkołom, które mogą poszczycić się sukcesami uczniów w ogólnopolskich i międzynarodowych olimpiadach.

Wyniki rankingu obejmującego łącznie ponad 1500 najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce, opublikowane zostały na portalu edukacyjnym: www.licea.perspektywy.pl, www.technika.perspektywy.pl.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap