Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dobro powraca!

dobro powracaW przedświąteczny piątek reprezentanci klasy III TEK (technik ekonomista): Paulina Mikołajczyk, Ewelina Szewczyk, Marta Gogolik oraz Bartosz Adamski odwiedzili oddział dziecięcy wrzesińskiego szpitala, aby umilić czas najmłodszym pacjentom i obdarować ich świątecznymi upominkami.

Młodzież wraz z wychowawcą panią Małgorzatą Głowacką zdecydowali, że zamiast prezentów dla siebie zrobią tym razem miłą niespodziankę dzieciom przebywającym w okresie świątecznym w szpitalu. Spotkanie było bardzo wzruszające i ogromnie miłe. Na twarzach dzieci i ich rodziców zagościły uśmiech i radość.

Małym pacjentom i ich rodzicom życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku, w szczególności zdrowia!

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap