Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dobro powraca!

dobro powracaW przedświąteczny piątek reprezentanci klasy III TEK (technik ekonomista): Paulina Mikołajczyk, Ewelina Szewczyk, Marta Gogolik oraz Bartosz Adamski odwiedzili oddział dziecięcy wrzesińskiego szpitala, aby umilić czas najmłodszym pacjentom i obdarować ich świątecznymi upominkami.

Młodzież wraz z wychowawcą panią Małgorzatą Głowacką zdecydowali, że zamiast prezentów dla siebie zrobią tym razem miłą niespodziankę dzieciom przebywającym w okresie świątecznym w szpitalu. Spotkanie było bardzo wzruszające i ogromnie miłe. Na twarzach dzieci i ich rodziców zagościły uśmiech i radość.

Małym pacjentom i ich rodzicom życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku, w szczególności zdrowia!

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap