Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Młodzieżowi Liderzy Zdrowia

panstwowa inspekcja sanitarnaUczniowie klasy I TEK ( technik ekonomista) Aleksandra Miczuga, Magalena Trzmiel, Katarzyna Charemsa, Maksymilian Bidasz oraz Jędrzej Staszak uczestniczyli w szkoleniu "Młodzieżowi Liderzy Zdrowia", zorganizowanym przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we Wrześni, Komendę Powiatową Policji oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Wrześni – Urząd Miasta i Gminy we Wrześni. 

Szkolenie składało się z dwóch etapów, I etap dotyczył tematu w zakresie HIV, natomiast w II etapie uczestnicy nabyli wiedzę z zakresu substancji psychoaktywnych (dopalacze, narkotyki, alkohol). Spotkanie przebiegało w formie wykładów i zajęć interaktywnych. Po ukończeniu zajęć uczniowie ZSP zdobyli dyplom "Młodzieżowego Lidera Zdrowia". Gratulujemy!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap