Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

11. Spotkanie Wigilijno-Świąteczne

logo Jasełka 2017Jak zwykle w ciepłej i serdecznej atmosferze przebiegało 11. Spotkanie Wigilijno-Świąteczne z emerytowanymi nauczycielami i pracownikami szkoły. Najpierw uczniowie przedstawili program świąteczny. Zgromadzeni nie kryli wzruszenia i wdzięczności za piękny występ. Życzenia z okazji nadchodzących świąt złożył zebranym dyrektor szkoły pan Bogdan Nowak.

Ks. kanonik Adam Zalesiak składając życzenia mówił o tradycji, cieple rodzinnych spotkań i radości z nadchodzącego Nowego Roku. Nie zabrakło oczywiście składania sobie życzeń oraz łamania się opłatkiem.

Na koniec goście otrzymali upominek - kolejną bombkę do małej kolekcji, tym razem opatrzoną rokiem 2017.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap