Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

11. Spotkanie Wigilijno-Świąteczne

logo Jasełka 2017Jak zwykle w ciepłej i serdecznej atmosferze przebiegało 11. Spotkanie Wigilijno-Świąteczne z emerytowanymi nauczycielami i pracownikami szkoły. Najpierw uczniowie przedstawili program świąteczny. Zgromadzeni nie kryli wzruszenia i wdzięczności za piękny występ. Życzenia z okazji nadchodzących świąt złożył zebranym dyrektor szkoły pan Bogdan Nowak.

Ks. kanonik Adam Zalesiak składając życzenia mówił o tradycji, cieple rodzinnych spotkań i radości z nadchodzącego Nowego Roku. Nie zabrakło oczywiście składania sobie życzeń oraz łamania się opłatkiem.

Na koniec goście otrzymali upominek - kolejną bombkę do małej kolekcji, tym razem opatrzoną rokiem 2017.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap