Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Święta Bożego Narodzenia

christmas pixabay cc0

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Uczniom, ich Rodzicom oraz Przyjaciołom naszej szkoły serdecznych spotkań w rodzinnym gronie, wielu radości, szczęśliwych wspomnień, pogody ducha oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Niech radosna atmosfera przy wigilijnym stole, przepełniona miłością, spokojem i przyjaźnią, zagości przez cały Nowy Rok 2018.

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy
Zespołu Szkół Politechnicznych

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap