Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Święta Bożego Narodzenia

christmas pixabay cc0

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Uczniom, ich Rodzicom oraz Przyjaciołom naszej szkoły serdecznych spotkań w rodzinnym gronie, wielu radości, szczęśliwych wspomnień, pogody ducha oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Niech radosna atmosfera przy wigilijnym stole, przepełniona miłością, spokojem i przyjaźnią, zagości przez cały Nowy Rok 2018.

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy
Zespołu Szkół Politechnicznych

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap