Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Marzycielska Poczta

marzycielska poczta

W listopadzie podczas zajęć z wychowawcą uczniowie klasy I TAI przygotowywali kartki dla chorych dzieci w ramach akcji "Marzycielska Poczta", która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Młodzież wykazała się kreatywnością i twórczością, powstały różne kartki z pozdrowieniami, życzeniami powrotu do zdrowia, życzeniami świątecznymi. Wcześniej uczniowie zapoznali się z profilami dzieci oraz ich zainteresowaniami.

6 grudnia 2017 roku cała klasa wybrała się na pocztę, aby wysłać kartki i listy. Udział w tej akcji przyniósł uczniom dużo satysfakcji oraz radości z niesienia pomocy innym. 

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie www.marzycielskapoczta.pl.

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap