Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Marzycielska Poczta

marzycielska poczta

W listopadzie podczas zajęć z wychowawcą uczniowie klasy I TAI przygotowywali kartki dla chorych dzieci w ramach akcji "Marzycielska Poczta", która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Młodzież wykazała się kreatywnością i twórczością, powstały różne kartki z pozdrowieniami, życzeniami powrotu do zdrowia, życzeniami świątecznymi. Wcześniej uczniowie zapoznali się z profilami dzieci oraz ich zainteresowaniami.

6 grudnia 2017 roku cała klasa wybrała się na pocztę, aby wysłać kartki i listy. Udział w tej akcji przyniósł uczniom dużo satysfakcji oraz radości z niesienia pomocy innym. 

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie www.marzycielskapoczta.pl.

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap