Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Śpiewać każdy może...

zsp box"Talent jest darem uniwersalnym, ale potrzeba wielkiej odwagi, żeby go wykorzystać. Nie bój się być najlepszy!" (Paolo Coelho)

Potrafisz ładnie śpiewać i/lub potrafisz grać na instrumencie, czyli - jesteś utalentowany, a talent to "coś" nieprzeciętnego! Bądź odważny i wykorzystaj go! Bo - talentem warto podzielić się z innymi. Na spotkanie "Nieprzeciętnych" zaprasza dzisiaj, tj. 4 grudnia 2017 roku pani Agnieszka Pol, nauczyciel przedmiotów ekonomicznych. Spotkanie odbędzie się w sali 210, o godz. 12:10.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap