Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Patriotycznie w WOK

logo patriotycznie WOKPo raz kolejny młodzież pokazała, że patriotyzm można wyrażać na wiele sposobów. Wykonawcy zaśpiewali m.in. piosenki Comy czy Chłopców z Placu Broni. Zaprezentowali też własne aranżacje tradycyjnych utworów, takich jak "Rozkwitały pąki białych róż". Było na przemian nastrojowo i rockowo.

Na scenie wystąpili absolwenci, m.in. Dawid Wojciechowski z Zespołu Szkół Politechnicznych, i uczniowie wrzesińskich szkół, w tym uczennica Klaudia Jankowska z klasy IV TEK (technik ekonomista), która na fortepianie pięknie akompaniowała Uli Kowalewskiej w piosenkach "Jaskółka uwięziona" Stana Borysa i "Dni których nie znamy" Marka Grechuty.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap