Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Patriotycznie w WOK

logo patriotycznie WOKPo raz kolejny młodzież pokazała, że patriotyzm można wyrażać na wiele sposobów. Wykonawcy zaśpiewali m.in. piosenki Comy czy Chłopców z Placu Broni. Zaprezentowali też własne aranżacje tradycyjnych utworów, takich jak "Rozkwitały pąki białych róż". Było na przemian nastrojowo i rockowo.

Na scenie wystąpili absolwenci, m.in. Dawid Wojciechowski z Zespołu Szkół Politechnicznych, i uczniowie wrzesińskich szkół, w tym uczennica Klaudia Jankowska z klasy IV TEK (technik ekonomista), która na fortepianie pięknie akompaniowała Uli Kowalewskiej w piosenkach "Jaskółka uwięziona" Stana Borysa i "Dni których nie znamy" Marka Grechuty.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap