Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Narodowe Święto Niepodległości

logo Święto Niepodległości 2017W piątek 10 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości połączona po raz ósmy z Dniem Pierwszoklasisty. Tegoroczny maturzysta Dawid Kędziora odczytał referat okolicznościowy przygotowany, przez nauczycielkę historii panią Marlenę Czyż.

Następnie dokonano zmiany pocztu - maturzystów Eryka Szalbierza, Adę Owczarzak i Natalię Kwapinską zastąpili drugoklasiści Michalina Klimczak i Konrad Zamiara oraz trzecioklasistka Agata Makowska.

Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie.

Spektakl w wykonaniu uczniów przygotowanych przez polonistę pana Mirosława Jadryszaka zakończył oficjalną część spotkania. Na koniec pierwszoklasiści przeszli "chrzest" i wzięli udział w konkursach zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski. Komisja w składzie: przewodnicząca szkoły Klaudia Mikołajczak, pan Jacek Pawlaczyk i ks. Leszek Zych po podliczeniu punktów wyłoniła zwycięzcę - klasę o kierunku mechanik precyzyjny. Nagrodą były "kocie" babeczki upieczone przez Samorząd Uczniowski.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap