Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Narodowe Święto Niepodległości

logo Święto Niepodległości 2017W piątek 10 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości połączona po raz ósmy z Dniem Pierwszoklasisty. Tegoroczny maturzysta Dawid Kędziora odczytał referat okolicznościowy przygotowany, przez nauczycielkę historii panią Marlenę Czyż.

Następnie dokonano zmiany pocztu - maturzystów Eryka Szalbierza, Adę Owczarzak i Natalię Kwapinską zastąpili drugoklasiści Michalina Klimczak i Konrad Zamiara oraz trzecioklasistka Agata Makowska.

Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie.

Spektakl w wykonaniu uczniów przygotowanych przez polonistę pana Mirosława Jadryszaka zakończył oficjalną część spotkania. Na koniec pierwszoklasiści przeszli "chrzest" i wzięli udział w konkursach zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski. Komisja w składzie: przewodnicząca szkoły Klaudia Mikołajczak, pan Jacek Pawlaczyk i ks. Leszek Zych po podliczeniu punktów wyłoniła zwycięzcę - klasę o kierunku mechanik precyzyjny. Nagrodą były "kocie" babeczki upieczone przez Samorząd Uczniowski.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap