Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Narodowe Święto Niepodległości

logo Święto Niepodległości 2017W piątek 10 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości połączona po raz ósmy z Dniem Pierwszoklasisty. Tegoroczny maturzysta Dawid Kędziora odczytał referat okolicznościowy przygotowany, przez nauczycielkę historii panią Marlenę Czyż.

Następnie dokonano zmiany pocztu - maturzystów Eryka Szalbierza, Adę Owczarzak i Natalię Kwapinską zastąpili drugoklasiści Michalina Klimczak i Konrad Zamiara oraz trzecioklasistka Agata Makowska.

Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie.

Spektakl w wykonaniu uczniów przygotowanych przez polonistę pana Mirosława Jadryszaka zakończył oficjalną część spotkania. Na koniec pierwszoklasiści przeszli "chrzest" i wzięli udział w konkursach zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski. Komisja w składzie: przewodnicząca szkoły Klaudia Mikołajczak, pan Jacek Pawlaczyk i ks. Leszek Zych po podliczeniu punktów wyłoniła zwycięzcę - klasę o kierunku mechanik precyzyjny. Nagrodą były "kocie" babeczki upieczone przez Samorząd Uczniowski.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap