Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Piosenka patriotyczna

logo piosenka patriotycznaDnia 7 listopada 2017 roku w Średzkim Ośrodku Kultury odbył się XIV Międzypowiatowy Przegląd Polskiej Pieśni i Piosenki Patriotycznej - organizowany przez Zespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Kaniewska z klasy I TEK (technik ekonomista), która pięknie zaśpiewała utwór pt. "Kolęda warszawska". Opiekunem uczennicy była pani Agnieszka Pol.

 

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap