Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Piosenka patriotyczna

logo piosenka patriotycznaDnia 7 listopada 2017 roku w Średzkim Ośrodku Kultury odbył się XIV Międzypowiatowy Przegląd Polskiej Pieśni i Piosenki Patriotycznej - organizowany przez Zespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Kaniewska z klasy I TEK (technik ekonomista), która pięknie zaśpiewała utwór pt. "Kolęda warszawska". Opiekunem uczennicy była pani Agnieszka Pol.

 

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap