Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Piosenka patriotyczna

logo piosenka patriotycznaDnia 7 listopada 2017 roku w Średzkim Ośrodku Kultury odbył się XIV Międzypowiatowy Przegląd Polskiej Pieśni i Piosenki Patriotycznej - organizowany przez Zespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Kaniewska z klasy I TEK (technik ekonomista), która pięknie zaśpiewała utwór pt. "Kolęda warszawska". Opiekunem uczennicy była pani Agnieszka Pol.

 

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap